Dovolená Costa del Sol, Španělsko

Costa del Sol znamená v překladu „Slunečné pobřeží“, a skutečně si toto pojmenování zaslouží. V této španělské oblasti Andalusie svítí slunce 300 dní v roce a po celý rok tu panují příjemné teploty. Dovolená v Costa del Sol bude okouzlující a nadchnou vás dlouhé písečné pláže, čistá azurová voda, španělská kuchyně a přívětiví obyvatelé.

Dovolená Costa Brava, Španělsko

Pobřeží Costa Brava je považováno za jednu z nejhezčích oblastí Španělska. Turisty přitahují zlaté písčité pláže, hřejivé slunce, čisté moře a výborné turistické zázemí pro strávení dovolené plné zážitků. Pobyt na Costa Brava o hlavních prázdninách vás nebude ani tolik stát, protože v tomto období je dostatek zájezdů v last minute akci.

Dovolená Costa del Maresme, Španělsko

Costa del Maresme je součástí španělského Katalánska a patří mezi oblasti, kam rádi jezdí turisté z celého světa. Toto pobřeží láká na rušná i poklidná střediska s atrakcemi pro celé rodiny a na turisticky vybavené pláže s bohatým výběrem vodních sportů. Dovolená v Costa del Maresme určitě naplní vaše očekávání a vrátíte se z ní […]

Dovolená Costa de Almeria, Španělsko

Pobřeží Costa de Almeria se rozkládá na východní části jihošpanělského regionu Andalusie. Pyšní se dlouhými bílými plážemi oceněnými modrou vlajkou EU, romantickými zákoutími, horskými scenériemi a poklidnými letovisky vhodnými pro všechny věkové kategorie. Kouzelná Costa de Almeria Vás chytne za srdce a už nikdy nepustí. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži a projděte si […]

Dovolená Costa Blanca, Španělsko

Španělská Costa Blanca má romantické přízvisko „Bílé pobřeží“, které vystihuje barvu pláží v této středomořské oblasti. Pobřeží Costa Blanca přechází z písčitých a oblázkových pláží ve strmé mořské útesy a skály, mezi nimiž jsou schované zátoky. V této oblasti nechybí živá městečka s možností zábavy na pobřežních promenádách.