Dovolená Kanárské ostrovy, Španělsko

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou cílovou destinací českých turistů. Dovolená na Kanárských ostrovech se stane nezapomenutelnou pro celou rodinu v každém ročním období. Dokonce i v zimě panují na ostrovech přívětivé podmínky s teplotami nad 20 stupňů. Vyrazte i vy do této španělské destinace a poznejte krásu jednotlivých ostrovů.

Dovolená Formentera, Španělsko

Španělská Formentera je nejmenším ostrovem Baleárského souostroví a perlou Středomoří. Turisty okouzlí panenská příroda, malebné vesničky, přívětiví obyvatelé a pláže jako z Karibiku. Pobyt na Formenteře vás nemusí vyjít ani příliš draho, zvlášť při využití last minute akce.

Dovolená Ibiza, Španělsko

Španělská Ibiza je známá jako ostrov, kde se konají nezapomenutelné párty. Kromě zábavy ale ostrov láká i na jedinečné pláže, koupání v romantických zátokách, historická městečka a úchvatné památky. A pokud vyčkáte s nákupem zájezdu na last minute, budete spokojeni s výhodnou cenou a ušetřené peníze můžete použít k zaplacení výletů po ostrově nebo jako […]

Last minute dovolená Menorca, Španělsko

Španělský ostrov Menorca je okouzlujícím místem ve Středozemním moři a turisty láká na své přírodní krásy a historii. Ostrov vás uchvátí svou panenskou přírodou, světlými plážemi, azurovým mořem a romantickými zálivy. Na Menorce prožijete poklidnější dovolenou než na Mallorce nebo ve velkých letoviscích Španělska.

Last minute dovolená Mallorca, Španělsko

Mallorca je ostrovním rájem pro všechny, kdo vyhledává zábavu, odpočinek, památky, písčité pláže a moře hrající různými odstíny modré. Ostrov láká na 500 kilometrů pláží, které lemují hotely s all inclusive službami. Dovolená na Mallorce vás nemusí přijít vůbec draho, pokud využijete nabídku zájezdů v last minute akci.