Dovolená Costa del Sol, Španělsko

Costa del Sol znamená v překladu „Slunečné pobřeží“, a skutečně si toto pojmenování zaslouží. V této španělské oblasti Andalusie svítí slunce 300 dní v roce a po celý rok tu panují příjemné teploty. Dovolená v Costa del Sol bude okouzlující a nadchnou vás dlouhé písečné pláže, čistá azurová voda, španělská kuchyně a přívětiví obyvatelé.

Dovolená Costa de Almeria, Španělsko

Pobřeží Costa de Almeria se rozkládá na východní části jihošpanělského regionu Andalusie. Pyšní se dlouhými bílými plážemi oceněnými modrou vlajkou EU, romantickými zákoutími, horskými scenériemi a poklidnými letovisky vhodnými pro všechny věkové kategorie. Kouzelná Costa de Almeria Vás chytne za srdce a už nikdy nepustí. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži a projděte si […]

Last minute dovolená Andalusie, Španělsko

Španělsko vezme za srdce každého cestovatele a nejvíce dojmů si odvezete z Andalusie. V této jižní části Španělska svítí slunce 330 dnů v roce a od dubna do října zde panují teploty nad 24 °C ve stínu. Zájezd do Andalusie není vůbec drahý, zvlášť pokud si ho zakoupíte na poslední chvíli v last minute akci.