Kanárské ostrovy jsou oblíbenou cílovou destinací českých turistů. Dovolená na Kanárských ostrovech se stane nezapomenutelnou pro celou rodinu v každém ročním období. Dokonce i v zimě panují na ostrovech přívětivé podmínky s teplotami nad 20 stupňů. Vyrazte i vy do této španělské destinace a poznejte krásu jednotlivých ostrovů.


Ukázat nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy


Co říkají ti, kdo již Kanárské ostrovy navštívili?

Senioři mohou využít zlevněné zájezdy na Kanárské ostrovy a odpočívat na dlouhých písčitých plážích. Na Gran Canaria si mohou zahrát golf, na Tenerife poznávat krásu národního parku, na Lanzarote navštívit smaragdové jezero El Golfo a na Fuerteventuře procestovat typické přímořské vesničky.

Chci taky na Kanárské ostrovy

Dovolená pro seniory

Na Kanárské ostrovy s all inclusive stravováním jsem se rozhodl odletět s celou svou rodinou. Vybrali jsme si ostrov Tenerife, na kterém je 350 slunečních dní v roce. Vyjeli jsme lanovkou pod vrchol sopky Teide a užívali si dovádění na plážích s tmavým sopečným pískem. S dětmi jsme jeden den zavítali do Loro Parku a zhlédli představení s papoušky a delfíny.

Chci taky na Kanárské ostrovy

Dovolená pro rodiny s dětmi

Co očekávat od dovolené na Kanárských ostrovech?

Zarezervovali jste si zájezd na Kanárské ostrovy a zajímá vás, na co se můžete těšit? Více prozradí náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více můžete očekávat od dané kategorie.

Pro rodiny s dětmi:
95%
Pláže:
95%
Atmosféra:
90%
Noční život:
90%
Kultura:
85%
Celkové hodnocení:
91%

Ukázat nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy


Co stojí na Kanárských ostrovech za návštěvu?

Každý ostrov je zcela jiný, ale jedno mají společné: dostatek turistických atrakcí a zajímavých míst. Na Gran Canaria to tepe životem a naleznete tu rušná letoviska se zábavními parky. Děti i dospělí budou nadšeni ze zoologické zahrady Palmitos Parque s úžasnou show dravých ptáků.

Pokud toužíte po památkách, vydejte se na Tenerife, kde se v katedrále v La Laguna údajně zjevila Panna Maria. Na tomto ostrově se každoročně koná druhý největší karneval na světě.

Na Lanzarote si nenechte ujít místa se sopečnou aktivitou a architekturu rodáka Césara Manriqua.

Pokud prahnete po plážích jako z katalogu, odleťte na Fuerteventuru, tzv. evropského Karibiku se 144 plážemi s bílým nebo světlým pískem.

Koupání a pláže

Na Kanárské ostrovy se také jezdí za úchvatnými písčitými plážemi. Odpočinek naleznete na uměle vybudovaných plážích s bílým pískem Playa Amadores (Gran Canaria), Las Teresitas (Tenerife), Flamingo (Lanzarote) a na plážích na Fuerteventura. Ostatní pláže sopečného původu mají tmavou až černou barvu.

Zábava a sport

Kanárské ostrovy jsou bezednou studnicí zábavy a turistických atrakcí. Na sedmi ostrovech najdete vše, co k dovolené patří. Nejživějším ostrovem je Gran Canaria, kde se nacházejí největší letoviska. Na plážích ostrovů nechybí nabídka vodních sportů a zejména na Fuerteventuře si můžete vyzkoušet windsurfing nebo kiteboarding. Milovníci nočního života uvítají velké množství barů a diskoték na všech ostrovech.

Levné ubytování na Kanárských ostrovech – apartmány, rekreační domy a hotely

Kanárské ostrovy vycházejí nejlevněji mimo hlavní sezónu nebo při doprodeji posledních zájezdů v last minute akci. Na Kanárských ostrovech se mohou turisté ubytovat v levných apartmánech, rekreačních domech a hotelích nižší kategorie v centru letovisek nebo na jejich periferiích.


Ukázat nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.