Španělská Ibiza je známá jako ostrov, kde se konají nezapomenutelné párty. Kromě zábavy ale ostrov láká i na jedinečné pláže, koupání v romantických zátokách, historická městečka a úchvatné památky. A pokud vyčkáte s nákupem zájezdu na last minute, budete spokojeni s výhodnou cenou a ušetřené peníze můžete použít k zaplacení výletů po ostrově nebo jako kapesné.


Ukázat nabídku zájezdů na Ibizu


Co říkají ti, kdo již Ibizu navštívili?

Taneční kluby na Ibize jsou známy po celém světě a ročně přitahují tisíce mladých lidí. Nejvíce zábavy si užijí v San Antoniu nebo hlavním městě Ibiza (Eivissa). Nejznámější jsou legendární kluby Amnesia, Eden, Es Paradise nebo Privilege, kde hrají nejslavnější Djs. Po prohýřené noci mohou mladí lidé odpočívat na nádherných plážích nebo vyrazit po pobřeží ze San Antonia do Cala Comte.

Chci taky na Ibizu

Dovolená pro mladé lidi

Dovolenou na Ibize si užijí také starší páry. S manželkou jsme toho zdárným příkladem, protože jsme na Ibize oslavili naše dvacáté výročí svatby. Navštívili jsme nejkrásnější zátoku ostrova v Port de Sant Miquel a udělali si výlet do krápníkové jeskyně Cova de Can Marca. V hlavním městě jsme se vydali po stopách historie a prohlédli si místní přístav, Obelisk korzárů, Staré tržiště a staré centrum Dalt Vila.

Chci taky na Ibizu

Dovolená pro starší páry

Co očekávat od dovolené na Ibize?

Nevíte co očekávat od dovolené na ostrově Ibiza? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
85%
Pláže:
85%
Atmosféra:
90%
Noční život:
100%
Kultura:
80%
Celkové hodnocení:
88%

Ukázat nabídku zájezdů na Ibizu


Last minute Ibiza je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Co stojí na Ibize za návštěvu?

Poznejte historii ostrova a vejděte bránou ze 16. století do části Dalt Vila hlavního města s impozantními hradbami. Procházet se budete po dlážděných ulicích a cesta vás zavede ke katedrále ze 13. století, na náměstí s archeologickým muzeem a k nekropoli se čtyřmi tisíci hrobek.

Na dovolené na Ibize nevynechejte ani muzejní expozici ve starém větrném mlýně v jižní části zátoky Sant Antoni de Portmany, katedrálu Panny Marie Sněžné v hlavním městě, ostrovní obranné věže, akvárium Cap Blanc v přírodní jeskyni, městečko Es Cubells nad strmými útesy a přírodní park Ses Salines s unikátním ekosystémem.

Koupání a pláže

Celková délka pláží na ostrově Ibiza činí více než 18 kilometrů a nejvíce jich naleznete na jihu ostrova. Vyhledávanou pláží je pláž Talamanca s panoramatem na město Ibiza a veškerým plážovým servisem. Oblíbenou pláží je Cala Pada s bohatou nabídkou vodních sportů a lodní dopravou na ostrov Formentera. Pro rodiny s dětmi je nejvhodnější pláž Cala Conta o délce 800 metrů, která je vzdálena 15 minut autem ze San Antonia.

Zábava a sport

Nejrušnějším turistickým střediskem na Ibize je San Antonio, Platja d‘en Bossa, Figueretas a hlavní město Ibiza, kde se noční život odehrává zejména v okolí přístavu a uličkách rybářských čtvrtí. Zábavu slibují také vodní sporty, potápění, flyboarding, vodní skútry, paddle board a aquapark Aguamar.

Levné ubytování Ibiza – hotely, apartmány a rekreační domy

Ibiza nabízí ubytování pro všechny příjmové skupiny. Levné ubytování naleznete v hostelích a ubytování za přijatelnou cenu v hotelích, apartmánech a rekreačních domech na pobřeží či v blízkosti center letovisek.


Ukázat nabídku zájezdů na Ibizu


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.