Španělsko vezme za srdce každého cestovatele a nejvíce dojmů si odvezete z Andalusie. V této jižní části Španělska svítí slunce 330 dnů v roce a od dubna do října zde panují teploty nad 24 °C ve stínu. Zájezd do Andalusie není vůbec drahý, zvlášť pokud si ho zakoupíte na poslední chvíli v last minute akci.


Ukázat nabídku zájezdů do Andalusie


Co říkají ti, kdo již Andalusii navštívili?

Andalusie otevírá svou hřejivou náruč rodinám s dětmi. Božský odpočinek zažijí na bílých písečných plážích v letoviscích Costa del Sol, Costa de la Luz a Costa de Almeria. Zábavu naleznou v nedalekých městech Córdoba, Granada, Malaga a Sevilla a nezapomenutelný zážitek si odnesou ze Selwo Marina Delfinaria s delfíní show.

Chci taky do Andalusie

Dovolená pro rodiny s dětmi

Dovolená v Andalusii ještě více sblíží zamilované dvojice – a my jsme toho důkazem. S přítelem jsme odletěli na Costa del Sol, kde jsme dováděli v rozvlněném moři a procházeli se historickými centry andaluských městeček. Navštívili jsme romantický Maria Luisa Park a vydali se po vlastní ose do Granady a Córdoby. Večer jsme sedávali nad výbornou sklenkou vína a ochutnávali místní speciality.

Chci taky na Andalusie

Dovolená pro zamilované

Co očekávat od dovolené v Andalusii?

Nevíte co očekávat od dovolené v Andalusii? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
95%
Pláže:
95%
Atmosféra:
85%
Noční život:
80%
Kultura:
75%
Celkové hodnocení:
86%

Ukázat nabídku zájezdů do Andalusie


Last minute Andalusie je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Co stojí v Andalusii za návštěvu?

Andalusie je protkána historickými městy. Minout byste neměli Sevillu s náměstím Plaza de Espaňa, Córdobu s židovskou čtvrtí a Granadu se středověkým komplexem paláců. Velkým lákadlem je poušť Tabernas v provincii Almería a přístavní město Huelva, které je spjato s Kryštofem Kolumbem.

Na dovolené v Andalusii se nechte strhnout rytmem flamenca a vychutnejte si tradiční taneční vystoupení. Vydejte se po stopách maurských památek a navštivte malebná bílá městečka v horách. Jedinečná španělská příroda na vás čeká v rezervaci Cazorla a v parku Cabo de Gata-Níjar.

Koupání a pláže

V Andalusii jsou nejkrásnější pláže Evropy. Několikakilometrové pláže se táhnou podél pobřeží Costa del Sol, Costa de la Luz a Costa de Almeria. Pobřeží lemují bílé a zlaté pláže a pozvolna se svažují do moře, takže udělají radost dětem i dospělým. Více informací o teplotách zjistíte z podstránky počasí Andalusie.

Zábava a sport

Na plážích v Andalusii si můžete vyzkoušet vodní sporty. Po celodenním pobytu na slunci přijde vhod večerní osvěžení v restauracích a barech v centru turistických středisek, kde je rušný noční život. Děti nadchnou zábavní vodní parky Aqualand v Torremolinos a Parque Aquatico v Mijas.

Levné ubytování Andalusie – apartmány, rekreační domy a hotely

V Andalusii se můžete levně ubytovat v soukromých pokojích, apartmánech, rekreačních domech i v hotelích se snídaněmi, polopenzí či all inclusive službami. Ubytování naleznete v blízkosti pláže i nedaleko center rušných letovisek. Záleží plně na vašich preferencích.


Ukázat nabídku zájezdů do Andalusie


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.