Je jen málo krásných míst, kde senioři naleznou dokonalé zázemí pro strávení dovolené. Jedním takovým místem je španělská Andalusie na jihu Pyrenejského poloostrova, kam se pořádají zájezdy pro seniory dotované Evropskou unií. Jelikož se ale tyto týdenní zájezdy konají pouze v určité termíny, mohou senioři zakoupit zájezd na více dnů v last minute akci.

Zájezdy pro seniory


Ukázat nabídku zájezdů do Andalusie pro seniory 55+


Co říkají senioři, kteří již Andalusiii navštívili?

Dovolená ve Španělské Andalusii pro seniory je jako stvořena ke strávení dalších jedinečných společných chvil s partnerem. Vydejte se do této oblasti zejména v květnu a říjnu, kdy panují příjemné teploty. Pokud ale máte raději teplejší moře, leťte do Andalusie v období od července do září. Na své dovolené můžete odpočívat pod slunečníkem na pláži, posedět v útulné kavárně a poznávat historická města regionu.

Chci taky do Andalusie

Dovolená s partnerem

S manželem jsme se rozhodli pro Andalusii pro seniory a vzali jsme také naše dvě vnoučata. S dětmi jsme zavítali do Selwa Marina Delfinaria s delfíní show a autem jsme se pohodlně dopravovali na různé pláže pobřeží Costa del Sol a Costa de la Luz. Nenechali jsme si ujít krásy Sevilly a večer jsme poseděli na náměstí Plaza de Espaňa.

Chci taky do Andalusie

Dovolená pro seniory s vnoučaty

Co očekávat od dovolené v Andalusii pro seniory?

Blíží se čas vaší dovolené v Andalusii a zajímá vás, na co se můžete těšit? Více prozradí náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více můžete očekávat od dané kategorie.

Pro seniory:
95%
Pláže:
95%
Atmosféra:
85%
Noční život:
80%
Kultura:
75%
Celkové hodnocení:
86%

Ukázat nabídku zájezdů do Andalusie 55+


Co stojí v Andalusii za návštěvu?

Užijte si dovolenou ve Španělské Andalusii pro seniory plnými doušky! Na výlety a za poznáním Andalusie se vydejte na jaře a na podzim, kdy jsou příjemné teploty (viz. počasí Andalusie). Stojí za to zaplatit si jednodenní výlet do Sevilly, Córdoby, Granady nebo Huelvy. Nezapomenutelným zážitkem se pro vás stane večerní show flamenca, plavba výletní lodí podél pobřeží a procházky přírodní rezervací Cazorla.

Koupání a pláže

Co by byla Andalusie pro seniory 55+ bez koupání v moři? Nejvíce vás uchvátí několikakilometrové pláže v Costa del Sol s teplým, klidným a bezpečným mořem. Přístup na pláže je zdarma a nechybí na nich veškerý plážový servis. Nejoblíbenější jsou pláže Cabopino, Playa del Saladillo, Nikki Beach a Bounty Beach.

Zábava a sport

I senioři si mohou vyzkoušet různé aktivity a užít si zábavnou dovolenou. V Andalusii 55+ si mohou zahrát golf, vyzkoušet si různé vodní sporty a večer posedět v tavernách a restauracích s typickou řeckou hudbou. Vychutnat si mohou výbornou sangrii a zdatnější senioři si mohou vyzkoušet tanec flamenco. Na rozdíl od hlavní sezóny, dubnová či květnová dovolená se nese v pohodovém a poklidném tempu a senioři si ji mohou „opepřit“ výletem s degustací vína nebo návštěvou jarní slavnosti Fiesta de abril v Seville.

Náš tip: Andalusie pro seniory na Zajezdy55.cz

Levné ubytování Andalusie 55+ – apartmány, rekreační domy a hotely

V Andalusii se můžete levně ubytovat v kvalitních čtyřhvězdičkových hotelích se stravováním v rámci senior pobytu 55+. Ubytování na výborné úrovni poskytují rovněž soukromníci v apartmánech a rekreačních domech, které se nacházejí v blízkosti pláží nebo v centrech prázdninových letovisek.


Ukázat nabídku zájezdů do Andalusie pro seniory 55+


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.