Mallorca je ostrovním rájem pro všechny, kdo vyhledává zábavu, odpočinek, památky, písčité pláže a moře hrající různými odstíny modré. Ostrov láká na 500 kilometrů pláží, které lemují hotely s all inclusive službami. Dovolená na Mallorce vás nemusí přijít vůbec draho, pokud využijete nabídku zájezdů v last minute akci.


Ukázat nabídku levných zájezdů na Mallorcu


Co říkají ti, kdo již Mallorcu navštívili?

Mallorca má jak klidnější letoviska, tak živá střediska pro mladé lidi, kteří sem jedou za nočním životem a moderními centry se značkovými obchody. Zatímco přes den mohou pospávat na pláži po prohýřené noci nebo si vyzkoušet adrenalinové vodní sporty, večer mohou vyrazit do barů za dobrými koktejly a taneční muzikou.

Chci taky na Mallorcu

Dovolená pro partu přátel

Dovolená na Mallorce se bude líbit celé rodině – přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži. Na ostrově jsme se cítili v bezpečí a v hotelu s animačními programy se zabavil i náš pětiletý syn. Každý den jsme jezdili na jinou pláž a jednou jsme se vydali autem do hor, kde byly dechberoucí vyhlídky. Největší radost měl náš syn z návštěvy delfinária Marineland s dětským vodním světem.

Chci taky na Mallorcu

Zájezd pro rodiny s dětmi

Co očekávat od dovolené na Mallorce?

Nevíte co očekávat od dovolené na ostrově Mallorca? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
85%
Pláže:
95%
Atmosféra:
85%
Noční život:
95%
Kultura:
80%
Celkové hodnocení:
88%

Ukázat nabídku levných zájezdů na Mallorcu


Last minute Mallorca je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Co stojí na Mallorce za návštěvu?

Letíte na na Mallorcu poprvé? Nenechte si ujít hlavní město Palma de Mallorca, kde je nejkrásnější katedrála ve Španělsku La Seu, královský palác Almudaina, muzeum Museo de Mallorca nebo kruhový hrad Bellver. Kdo má rád dávnou historii, ten musí vyrazit na archeologické naleziště Capocorb Vell. Pokud naopak dáváte přednost přírodním krásám, budou vás vábit krápníkové jeskyně u Porto Cristo, poloostrov Formentor nebo botanická zahrada Botanicactus u Santanyi.

Koupání a pláže

Nejnavštěvovanější pláží s veškerým servisem je Platja de Formentor na severovýchodě, jež je zasazena do překrásné panenské přírody. Mezi nejhezčí pláže na ostrově patří Ses Covetes na jižním pobřeží, pro niž jsou typické písečné duny. Romantickou pláží s jemným bílým pískem je Cala Llombards na jihovýchodě, kterou lemují skalnaté útesy porostlé borovicemi. Nádhernou širokou pláží je Cala Pi, jež se ukrývá v dlouhé fjordovité zátoce na jihu a ohraničují ji vysoké útesy.

Zábava a sport

Na Mallorce si můžete půjčit kolo, vyzkoušet si vodní sporty, vydat se na pěší túru nebo si zahrát golf. Celá rodina i mladí lidé se budou výborně bavit v zábavním parku Marineland s delfíní show, v akváriu Palma, ve westernovém vodním parku s adrenalinovými atrakcemi nebo v domě Kathmandu s interaktivními hrami.

Levné ubytování Mallorca – hotely, apartmány, rekreační domy

Na Mallorce nechybí ubytování za přijatelné ceny v hotelích s možností stravování, apartmánech, rekreačních domech či kempech. Levné ubytování naleznete jak v hlavním městě, tak na pobřeží nebo v centrech letovisek.


Ukázat nabídku levných zájezdů na Mallorcu


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.