Costa del Maresme je součástí španělského Katalánska a patří mezi oblasti, kam rádi jezdí turisté z celého světa. Toto pobřeží láká na rušná i poklidná střediska s atrakcemi pro celé rodiny a na turisticky vybavené pláže s bohatým výběrem vodních sportů. Dovolená v Costa del Maresme určitě naplní vaše očekávání a vrátíte se z ní spokojeni a nabiti energií!


Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa del Maresme


Co říkají ti, kdo již Costa del Maresme navštívili?

Ten, kdo hledá poklidnou oblast pro strávení rodinné dovolené, ať si zakoupí zájezd do malého městečka Pineda de Mar. Oblast si zamilují zejména malé děti, které si užijí spoustu radosti na pláži se zlatavým pískem a azurovým mořem. Nechybí tu pobřežní promenáda a možnost aktivního vyžití. Z městečka se snadno dostanete do aquaparku Marineland.

Chci taky na Costa del Maresme

Dovolená pro rodiny s dětmi

Pobřeží Costa del Maresme nás lákalo již dlouho a vybrali jsme si ho pro strávení svých líbánek. Ušetřili jsme několik tisíc korun, protože jsme zakoupili zájezd v last minute akci. S manželem jsme si rezervovali ubytování v městečku Canet de Mar a nejkrásnější byly večerní procházky po pěkném centru s obchůdky a restauracemi. Rozhodně všem doporučujeme výlet do 70 km vzdálené Barcelony.

Chci taky na Costa del Maresme

Dovolená pro novomanžele

Co očekávat od dovolené na pobřeží Costa del Maresme?

Nevíte co očekávat od dovolené na pobřeží Costa del Maresme? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
90%
Pláže:
90%
Atmosféra:
85%
Noční život:
85%
Kultura:
80%
Celkové hodnocení:
86%

Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa del Maresme


Last minute Costa del Maresme je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Co stojí na Costa del Maresme za návštěvu?

Dovolenou v Costa del Maresme si užijete plnými doušky, a to zvláště v rušném turistickém středisku Calella, které je rozděleno na starou část se starobylými uličkami a novou, moderní čtvrť. Za návštěvu rovněž stojí stará část města Malgrat de Mar nebo městečko Pineda de Mar s kostelem sv. Marie a historickými budovami na náměstí Plaza Catalunya.

Svou krásou a památkami vás uchvátí hlavní město oblasti Mataró s hradbami z 16. století, historickým centrem a promenádou se vzrostlými palmami.

Koupání a pláže

Pobřeží Costa del Maresme je lemováno dlouhými plážemi s jemným zlatavým pískem, které jsou na některých místech uzpůsobeny vozíčkářům. Na plážích si dokonale odpočinete od ruchu všedních dní a budete mít po ruce veškerý plážový servis. Pláže jsou velice čisté, neboť se o ně pravidelně starají hotelové komplexy.

Zábava a sport

Přímo na pláži máte nepřebernou nabídku vodních sportů, ale na své si tu přijdou i milovníci šnorchlování a lodních výletů podél pobřeží. Ve všech letoviscích nechybí diskotéky, restaurace, kavárny a obchůdky se suvenýry. Zajet si můžete do Marinelandu s delfíny nebo si můžete udělat výlet k troskám starodávného hradu v pohoří Montnegre.

Levné ubytování Costa del Maresme – soukromé apartmány, rekreační domy a hotely

V Costa del Maresme seženete ubytování za přijatelné ceny a není tu nouze o levné soukromé apartmány, rekreační domy a hotely v centru městeček, na okraji letovisek či přímo u pláže. K dispozici jsou jak rodinné apartmány, tak hotelové pokoje pro jednoho či dva nocležníky.


Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa del Maresme


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.