Pobřeží Costa de Almeria se rozkládá na východní části jihošpanělského regionu Andalusie. Pyšní se dlouhými bílými plážemi oceněnými modrou vlajkou EU, romantickými zákoutími, horskými scenériemi a poklidnými letovisky vhodnými pro všechny věkové kategorie. Kouzelná Costa de Almeria Vás chytne za srdce a už nikdy nepustí. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži a projděte si zájezdy v last minute akci za lákavé ceny!


Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa de Almeria


Co říkají ti, kdo již Costa de Almeria navštívili?

Seniorům se tu bude líbit zejména v podzimním čase, kdy jsou stále přívětivé teploty, a vane mírný vánek. Navíc tu v této době naleznou tolik potřebný klid. Tři tisíce hodin slunečního svitu ročně jsou zárukou toho, že prožijí slunečnou dovolenou. Seniorům učaruje zejména hlavní město Almería, kterému se přezdívá „Maurské město“.

Chci taky na Costa de Almeria

Dovolená pro seniory

Dovolená v Costa de Almeria potěší celou rodinu – i ty nejmenší. Se svými dvěma ratolestmi jsme navštívili tento půvabný španělský kraj a odvezli si nezapomenutelné vzpomínky. Ubytováni jsme byli v letovisku Vera, kde si děti užívali koupání v mělkém a teplém moři. Všem rodinám doporučujeme tematický westernový park, kde je k vidění spousta zvířat a vesnice Divokého západu.

Chci taky na Costa de Almeria

Dovolená pro rodiny s dětmi

Co očekávat od dovolené na pobřeží Costa de Almeria?

Nevíte co očekávat od dovolené na pobřeží Costa de Almeria? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
85%
Pláže:
85%
Atmosféra:
75%
Noční život:
60%
Kultura:
70%
Celkové hodnocení:
75%

Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa de Almeria


Last minute Costa de Almeria je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Co stojí v Costa de Almeria za návštěvu?

Než odjedete na dovolenou do Costa de Almeria, mohou se vám hodit tipy, kam se v této oblasti podívat: rozhodně nevynechejte Mini Hollywood u městečka Tabernas s jedinou pouští v Evropě, která je oblíbeným místem režisérů western filmů a turisty tu baví kovbojové a šerifové.

V hlavním městě Almería vás zaujme pevnost Alzacaba a promenáda Paseo de Almeria, která vede směrem k přístavu. Do přírody se rozjeďte do národního parku Cabogata, kde se můžete procházet po pískovcích a skalnatých útesech.

Koupání a pláže

Na pobřeží Costa de Almeria narazíte na několik pláží, od menších schovaných mezi útesy až po dlouhé bílé pláže s pískem či oblázky. Nejživější pláž naleznete v letovisku Roquetas de Mar, na níž nechybí nabídka občerstvení a vodních sportů. Oblíbenými plážemi jsou také Los Bajos a Playa de Cerrillos. Romantické zákoutí vytváří pláž Macenas, jíž dominuje strážní věž z 18. století.

Zábava a sport

Až vás omrzí lenošení na plážích, zavítejte s dětmi do vodního světa Mario Park s dráhou pro motokáry, nebo bez dětí do býčí arény v Roquetas de Mar s typickou španělskou koridou. V oblasti Costa de Almeria si můžete zahrát golf, vyzkoušet si vodní sporty či se vydat na túru do městečka Mojacar, vzdáleného dva kilometry od pobřeží.

Levné ubytování Costa de Almeria – apartmány, rekreační domy, hotely

Zvláště v last minute akci nebo na začátku a konci sezóny vás vyjde ubytování v Costa de Almeria nejlevněji. Zázemí na své dovolené naleznete v apartmánech, rekreačních domech i hotelích s možností stravování.


Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa de Almeria


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.