Pobřeží Costa Brava je považováno za jednu z nejhezčích oblastí Španělska. Turisty přitahují zlaté písčité pláže, hřejivé slunce, čisté moře a výborné turistické zázemí pro strávení dovolené plné zážitků. Pobyt na Costa Brava o hlavních prázdninách vás nebude ani tolik stát, protože v tomto období je dostatek zájezdů v last minute akci.


Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa Brava


Co říkají ti, kdo již pobřeží Costa Brava navštívili?

Costa Brava má malým turistům rozhodně co nabídnout. O zábavu našich dětí se postaral akvapark s tobogány Water World v Lloret de Mar, delfinárium Marineland a botanická zahrada v Blanes, kde se děti mohly vyfotit s papouškem. Hotel jsme měli přímo u pláže, takže jsme většinu dne strávili u moře.

Chci taky na Costa Brava

Dovolená s dětmi

Dovolená Costa Brava se nám opravdu vydařila. S partou kamarádek jsme si vybraly rušné letovisko Lloret de Mar s bohatým nočním životem a širokou nabídkou vodních sportů. Přes den jsme se opalovaly a večer jsme vyrazily do centra města do baru a pak na diskotéku. Jeden den jsme se zúčastnily výletu do Barcelony, na který nikdy nezapomeneme!

Chci taky na Costa Brava

Dovolená pro mladé lidi

Co očekávat od dovolené na pobřeží Costa Brava?

Nevíte co očekávat od dovolené na pobřeží Costa Brava? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
90%
Pláže:
90%
Atmosféra:
85%
Noční život:
90%
Kultura:
80%
Celkové hodnocení:
87%

Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa Brava


Last minute Costa Brava je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Co stojí na Costa Brava za návštěvu?

Costa Brava láká na procházky podél pobřeží, jež je tvořeno strmými skalními útesy, piniovými lesíky, plážemi a malebnými zátokami. Pokud zatoužíte po památkách, vydejte se do úchvatné Barcelony, městečka Montserrat v nadmořské výšce 1 236 metrů či městečka Tarragona s cisterciáckým klášterem Santes Creus, katedrálou a hradbami. Milovníci přírody mohou vyrazit do přírodní rezervace Parc Natural de Montseny.

Koupání a pláže

Celé pobřeží Costa Brava je lemováno plážemi a zátokami s menšími poklidnými plážemi, kde naleznete soukromí. Nejrušnější pláží je pláž Platja de Lloret o délce 1,5 km, podél níž se nachází restaurace, bary a kavárny. Malebná pláž s hrubším pískem je v Tossa de Mar, odkud se vám naskytne nezapomenutelný výhled na hrad. Písečný záliv se skalami po stranách vás okouzlí v nejjižnějším letovisku Blanes.

Zábava a sport

Na dovolené v Costa Brava se zabaví všechny věkové generace. Mezi nejrušnější střediska patří Lloter de Mar, Tossa de Mar, Blanes a Santa Susanna, v nichž je spousta obchodů, kaváren, restaurací, barů a atrakcí. Pro inspiraci můžete vyrazit do akvaparků, poznat krásy pobřeží z výletní lodě, potápět se k podmořskému životu, projet se na bruslích po pobřežní promenádě nebo si užít adrenalinové vodní sporty.

Levné ubytování Costa Brava – hotely, rekreační domy, apartmány

Na Costa Brava se můžete ubytovat v hotelích, rekreačních domech, soukromých pokojích, apartmánech nebo chatách za velmi přijatelné ceny. Volné ubytovací kapacity najdete v blízkosti pláží i center letovisek po celou letní sezónu.


Ukázat nabídku zájezdů na pobřeží Costa Brava


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.